Shotokan karate club Louny

Shotokan karate club Louny

+menu-


 • Category Archives Nezařazené
 • Objednání kimon

  Posted on by admin

  Klub bude na přelomu září a října objednávat kimona u kamikaze.cz. Kdo chce objednat kimono přes klub (s ohledem na zkušenosti v minulosti existuje možnost získání slevy od dodavatele), nahlásí to trenérům na tréninku 26.9.2023 nebo e-mailem (či telefonicky).


 • Tréninky v tělocvičně od 19.9.2023

  Posted on by admin

  S tréninky v tělocvičně (7. ZŠ – Prokopa Holého) začíná v úterý 19.9.2023. Sraz před školou je vždy 15 minut před začátkem tréninku. Údaje o trénincích v sekci „Tréninky“.

  To znamená, že s tréninky na letním cvičišti končíme tento týden (poslední trénink na letním cvičišti bude v pátek 15.9.2023).


 • Tréninky od září 2023

  Posted on by admin
  Z důvodu překážky na straně školy jsme bohužel nuceni provést změnu týkající se zahájení tréninků ve školním roce 2023/2024.
  Začneme trénovat v úterý 5.9. od 17:30 na Letním cvičišti pod Sportovní halou. Další tréninky budou ve čtvrtek a v pátek opět na Letním cvičišti ve stejnou dobu. Tréninky budou končit v 19 hod. V případě špatného počasí (déšť) se trénink konat nebude.
  Tento provizorní režim bude trvat přibližně do poloviny září. O přesunu tréninků zpět do tělocvičny vás budeme včas informovat.
  Věříme, že vám vzniklá situace nezpůsobí velké komplikace.
  Nedělní tréninky, které někteří z vás využívali během letních prázdnin, se již konat nebudou.

 • Letní soustředění 29. 7. 2023 – 5. 8. 2023

  Posted on by admin

   

  Informace pro účastníky Letního soustředění 2023 (Rekreační, sportovní a školící středisko Pod Kempem č.p. 422, 270 33 Jesenice):

  - podrobné informace o soustředění byly všem účastníkům předány písemně. Pokud by je někdo ztratil, napište trenérům a pošleme je elektronicky,

  - příjezd na soustředění je individuální – sraz všech je na místě soustředění mezi 15:00 a 16:00 hod. (29.7.2023); kdo potřebuje řešit dopravu, zavolá trenérům,

  - odjezd ze soustředění bude opět individuální – v 9 hod. (5.8.2023),

  - u nezletilých účastníků soustředění rodiče (zákonní zástupci) na místě předají: Kartičku pojištěnce, očkovací průkaz (případně jejich fotokopie), prohlášení o bezinfekčnosti, lékařem potvrzený platný Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (pouze děti do 15 let věku bez přítomnosti zákonného zástupce na soustředění), Souhlas o podávání léků, Určení jiné osoby. Potřebné dokumenty jsou ke stažení na www stránkách v sekci Ke stažení. Léky, pokud je dítě potřebuje (jen nejnutnější, ne doplňky stravy atd). Vše výše uvedené vložené v obálce, nadepsané jménem dítěte a telefonním číslem na rodiče, na kterém budou po dobu soustředění k zastižení. Připomínáme kontrolu dětí před odjezdem (hlava, vyrážka, klíšťata, atd). 

  - kapesné 200,- Kč na výlet (bude vybráno na začátku soustředění).

   


 • Tréninky během letních prázdnin 2023

  Posted on by admin

  Během letních prázdnin (červenec, srpen) budou pro naše členy dobrovolné tréninky na Letním cvičišti (ÁJA) vždy:

  - úterý od 18 do 19:30 hod

  - pátek od 18 do 19:30 hod

  - neděle od 9 do 11 hod.

  Tyto tréninky nebudou během letního soustředění (od 29.7. do 5.8.).

  Sledujte www stránky a FB pro případ zrušení některého z tréninků.